Milujeme život a chceme ho prožít naplno

Nápad na založení agentury Žij.cz vznikl  před lety během kiteboardingového tripu na pokoji jednoho špinavého, turisty a bohem zapomenutého hotýlku v Maroku, kde pobyt probíhal zcela podle známého hesla:     "Zážitky nemusí být nutně pozitivní, ale musí být na celý život" 🙂 Od té doby uběhlo mnoho času a zprvu nejasný nápad postupně získal své pevné obrysy.

  Máme rádi lidi, sport, adrenalin a pobyt v přírodě

  Chceme s vámi sdílet naši radost ze života

  Snažíme se pomáhat. Pomáhat žít.

Náš Tým

Petr

Horský vůdce

Prostě Faggič. Skialpinista, ragbista, nadšený hráč pétanque, cyklista a bigbíťák. Specialista na Francii, Rakousko, Itálii, Slovensko a Libanon. Bavič na volné noze 🙂 Licencovaný horský vůdce UIAGM. Milovník vína z oblasti Cotes du Rhone.

SKIALPY
HOROLEZECTVÍ
HORSKÝ Vůdce
English
French
Russian

Morky

Instruktor surfingu

Držitel mezinárodní instruktorské licence "Academy of Surfing Instructors" (ASI). Pohodář každým coulem.

Surfing

Pavel

Horský vůdce

Licencovaný horský vůdce UIAGM. Specializace: skialpinismus a freeride, alpské a tatranské výstupy, lezení ve velkých stěnách a horách, skalní lezení, lezení na pískovci, lezení v ledu. Oblíbené destinace: Chamonix, Alpy, Vysoké Tatry, Adršpach, Labské údolí.

SKIALPY
HOROLEZECTVÍ
HORSKÝ Vůdce
Freeride
Lezení v ledu
English
Polish
Russian

Ondřej

Instruktor seakayakingu

Pádluje přes 40 let a stále ho to baví. Uskutečnil víc jak 100 expedic po celém světě. Na moři strávil v kajaku dohromady více než 3 roky. Rád se o své zkušenosti dělí s ostatními lidmi a nejšťastnější je, když se z klientů stávají přátelé.

SEA KAYAKING

Tomáš

Kapitán a instruktor kiteboardingu

Námořní kapitán třídy "B", instruktor kiteboardingu s pětiletými zkušenostmi a nadšený freediver. Od jara do podzimu ho zastihneš brázdit moře někde mezi Itálií a Řeckem.

Jachting
Kitebording
Freediving
English

Markéta

Šéfkuchařka

Markéta je blázen do outdooru a sportu vůbec. Vynikajicí kuchařka, která ozdobí každou akci svým úsměvem a kulinářským uměním. Oblíbená oblast - Srí Lanka, Asturie a české hory

Vaření
Dobrá nálada
English

Karel

Freediver

Karel je samorost, který zcela propadl vodnímu živlu. Karatista a podvodní fotograf s neuvěřitelnou životní energií. Je vyškolený vodní záchranář a licencovaný instruktor nádechového potápění (freedivingu).

Instruktor potápění
English

Janko

Instruktor skalního lezení

Říkáme mu Šuhajko a není to jen tak ledajaký lezec. Jako jeden z mála česko-slovenských lezců se podíval na vrchol legendární hory Cerro Torre. Rodák z Dolného Kubína, kterému krása Adršpašských věží učarovala natolik, že se přestěhoval na jejich dohled.

Skalní lezení
Freeride
Lezení v ledu
English
Slovak

Eliška

Instruktorka lyžování

Eliška je vynikající lyžařka, která se po hlavě vrhá do všech možných dobrodružství. Leze, surfuje, kajtuje a dokonce krasobruslí! Licencovaná instruktorka lyžování APUL.

Lyžování
Krasobruslení
English
Deutsch

Chýška

Průvodce

Autor projektu Žij.cz. Tak trochu lezec, kitesurfer, lyžař, surfař a muzikant bez hudebního sluchu. Oblíbená oblast - Sardinie. Milovník dobrého piva.

KITESURFING
SURFING
SPORTOVNÍ LEZENÍ
LYŽOVÁNÍ
SNOWBOARDING
English