Milujeme život a chceme ho prožít naplno

Nápad na založení agentury Žij.cz vznikl  před lety během kiteboardingového tripu na pokoji jednoho špinavého, turisty a bohem zapomenutého hotýlku v Maroku, kde pobyt probíhal zcela podle známého hesla:     "Zážitky nemusí být nutně pozitivní, ale musí být na celý život" 🙂 Od té doby uběhlo mnoho času a zprvu nejasný nápad postupně získal své pevné obrysy.

  Máme rádi lidi, sport, adrenalin a pobyt v přírodě

  Chceme s vámi sdílet naši radost ze života

  Snažíme se pomáhat. Pomáhat žít.

Náš Tým

Zuzka

Instruktorka jógy

Na první pohled tak trochu éterická bytost, ale nedej se zmást. Zuzka v sobě skrývá neskutečný temperament. Surfařka a jogínka s velkým J!

Jóga
English

Pavel

Horský vůdce

Licencovaný horský vůdce UIAGM. Specializace: skialpinismus a freeride, alpské a tatranské výstupy, lezení ve velkých stěnách a horách, skalní lezení, lezení na pískovci, lezení v ledu. Oblíbené destinace: Chamonix, Alpy, Vysoké Tatry, Adršpach, Labské údolí.

SKIALPY
HOROLEZECTVÍ
HORSKÝ Vůdce
Freeride
Lezení v ledu
English
Polish
Russian

Markéta

Šéfkuchařka

Markéta je blázen do outdooru a vynikajicí kuchařka, která ozdobí každou akci svým úsměvem a kulinářským uměním. Oblíbená oblast - Srí Lanka, Asturie a české hory

Vaření
Dobrá nálada
English

Eliška

Instruktorka lyžování

Eliška je vynikající lyžařka, která se po hlavě vrhá do všech možných dobrodružství. Leze, surfuje, kajtuje a dokonce krasobruslí! Licencovaná instruktorka lyžování APUL.

Lyžování
Krasobruslení
English
Deutsch

Janko

Instruktor skalního lezení

Říkáme mu Šuhajko a není to jen tak ledajaký lezec. Jako jeden z mála česko-slovenských lezců se podíval na vrchol legendární hory Cerro Torre. Rodák z Dolného Kubína, kterému krása Adršpašských věží učarovala natolik, že se přestěhoval na jejich dohled.

Skalní lezení
Freeride
Lezení v ledu
English
Slovak

Chýška

Průvodce

Autor projektu Žij.cz. Průvodce lezením, kitesurfingem, lyžováním a snowboardingem. Oblíbená oblast - Sardinie. Milovník dobrého piva.

KITESURFING
SURFING
SPORTOVNÍ LEZENÍ
LYŽOVÁNÍ
SNOWBOARDING
English

Karel

Freediver

Karel je samorost, který zcela propadl vodnímu živlu. Karatista a podvodní fotograf s neuvěřitelnou životní energií. Je vyškolený vodní záchranář a licencovaný instruktor nádechového potápění (freedivingu).

Instruktor potápění
English

Petr

Horský vůdce

Prostě Faggič. Skialpinista, ragbista, nadšený hráč pétanque, cyklista a bigbíťák. Specialista na Francii, Rakousko, Itálii, Slovensko a Libanon. Bavič na volné noze 🙂 Licencovaný horský vůdce UIAGM. Milovník vína z oblasti Cotes du Rhone.

SKIALPY
HOROLEZECTVÍ
HORSKÝ Vůdce
English
French
Russian